یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366106
طرح های شما :
طرح 136

اردوی عیدانه دختران بی سرپرست

مهر آفرین با کمک همراه اول اردویی برای تعطیلات نوروزی این کودکان فراهم کرده است که فرصتی باشد برای بچه ها تا شاید برای اولین بار از شهرو دیار خود دور شده و مانند فرزندان ما علاوه بر بازدید از شهرهای اطراف و دیدن زیبایی های کشورمان، محیطی گرم و صمیمی و شادی را تجربه کنند
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 20,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 118,900,000 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(82) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

موسسه مهرآفرین کرمان، موسسه­ ای است که هدف آن پشتیبانی، حمایت و توانمندسازی کودکان بدسرپرست، بازمانده از تحصیل و آسیب دیده اجتماعی است.

کودکانی که در این موسسه هستند از آغوش گرم و پر مهر خانواده هایشان به دلیل محوریت قرار دادن باور های غلط بومی، فرهنگی، اجتماعی و دینی دور شده اند و مهر و خوشحالی را در کنار دوستان هم نوع خود پیدا کرده اند و مربیان و معلمان خود را همچون پدر و مادر نداشته خود دوست دارند. هدف مهر آفرینان تربیت نسلی فرهیخته و توانمند و دارای عزت نفس است که خودشان در آینده منشاء همین حرکت های نیکوکارانه باشند.

مهر آفرین با کمک همراه اول اردویی برای تعطیلات نوروزی این کودکان فراهم کرده است که فرصتی باشد برای بچه ها تا شاید برای اولین بار از شهر و دیار خود دور شده و همانند فرزندان ما علاوه بر بازدید از شهر های اطراف و دیدن زیبایی های کشورمان، محیطی گرم و صمیمی و شادی را تجربه کنند و مانند هم سن و سال های خود از تعطیلات عیدشان لذت ببرند.

این بچه ها با همراهی مربیانشان از کرمان به سمت شهر های شمالی کشور، قم و تهران حرکت می کنند  و از مناطق دیدنی و گردشگری بازدید می کنند.

هزینه جمع آوری شده صرف ایاب و ذهاب، گشت و گدار در شهر تهران و عیدانه این دختران نازنین میشود، شاید بتوان جای کوچکی از خانواده ای که بایستی در آن باشند را در قلبهای آنها پر کرد.

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
کرمان کرمان
اردبیل اردبیل
وضعیت طرح موفق