یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366101
طرح های شما :
طرح 136

انیمیشن کودکان مبتلا به سرطان

کودکان با دیدن این انیمیشن ها، به درک بهتری از بیماری خود می رسند و همین آگاهی آن ها از روند بیماری خود سبب می شود که کمتر بترسند و بیش تر در فرآیند درمان خود همکاری کنند.
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 7,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 7,000,000 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(8) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

سرطان برای همه ترسناک است ولی رویارویی با این بیماری برای کودکان به مراتب ترسناک تر است. کودکان پس از تشخیص بیماری باید با رویه های پزشکی و روش های درمانی چون پرتودرمانی، شیمی درمانی و مصرف داروهای مختلف مواجه می شوند و تمامی این راهکارها در نهایت دنیای لطیف کودکی آن ها را تحت شعاع قرار می دهد و بدیهی است که پذیرفتن همه این تغییرات برای کودکان ترسناک و دشوار است.

بنیاد تومور مغزی کودکان (The Pediatric Brain Tumor Foundation) با همکاری شرکت تبلیغاتیRPA، مجموعه انیمیشنی در 20 قسمت تولید کرده اند، نام این مجموعه “Imaginary Friend Society” به معنی «انجمن دوستان خیالی» می باشد و هدف از ساخت آن تسهیل هرچه بیش تر دوره درمان بچه های دوست داشتنی مبتلا به سرطان است. این انیمیشن های زیبا با الهام گرفتن از تصورات بچه ها ساخته و پرداخته شده اند و طیف وسیعی از موضوعات پیچیده مربوط به سرطان را از زبان شخصیت های کارتونی و به طریقی که بچه ها می توانند درک کنند، توضیح می دهند.کودکان با دیدن این انیمیشن ها، به درک بهتری از بیماری خود می رسند و همین آگاهی آن ها از روند بیماری خود سبب می شود که کمتر بترسند و بیش تر در فرآیند درمان خود همکاری کنند.

این انیمیشن ها تا به حال صرفاً به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در دسترس بودند. اما در حال حاضر به همت تیم ویکی نیکی، توافق نامه ای با شرکت سازنده این مجموعه به امضا رسیده است و با کسب اجازه از شرکت مربوطه تمامی قسمت ها به زبان فارسی ترجمه و دوبله و در دسترس فارسی زبانان گرامی قرار گیرد.

 تا کنون توانسته ایم با حمایت های از مجموعه هایی که علاقه به کمک در این زمینه را داشته اند 7 قسمت از این مجموعه را دوبله منتشر کنیم. اکنون قصد داریم با مشارکت فاندینو قسمت 8 این سریال را ترجمه نماییم تا با این اقدام بتوانیم سهمی هر چقدر اندک در کمرنگ نمودن درد و رنج این فرشته های آسمانی داشته باشیم

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح موفق
تهران تهران
برچسب‌های طرح