یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366111
طرح های شما :
طرح 136

بازگشت به آغوش خانواده

دختر دو ساله اش یک سال و اندی است که پدر را یک دل سیر ندیده است اگرچه م.ی به جمع آرشیا پیوسته و حال به دور از دردانه اش، با کار در مجموعه حقوقش را برای صاف کردن بدهی های طلبکارانش صرف می کند ...
بیایید در پایان ماه خدا، دعای این بانوی کوچک را به یاری خدا برآورده کنیم.
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 100,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : ریال
40%

ناموفق

یاران و زمان طرح
(45) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

همراهی برای ترمیم رویا هایی آسیب دیده
کمیته حمایتی آرشیا قصد دارد با کمک شما دست همیاری خود را بسوی فردی دراز کند که مدتی است مشکلات مالی، آسایش را از خانواده اش گرفته است.
دختر دو ساله آقای م.ی بیشتر از یکسال است که پدرش را یک دل سیر ندیده؛ م.ی با تلاش و همت و پشتکاری که دارد به جمع آرشیا پیوسته و با کار در این مجموعه، علاوه بر اینکه بخشی از حقوقش را برای صاف کردن بدهی های طلبکارانش صرف می کند، زندگی خانواده اش را نیز  تامین می کند. او در حالی که به دور از دختر و همسرش بایستی روزها در شرکت فعالیت کند، شبها نیز در آژانس مشغول به مسافرکشی است. تاکنون به همت عده ای از هموطنان دست و دلبازمان بخشی از این بدهی ها پرداخت شده، و حالا با جمع آوری مبلغ 10 میلیون تومان باقیمانده، می توانیم آزادی و رهایی را به م.ی و آغوش گرم پدر را به دختر دوساله اش بازگردانیم....
بی شک با همیاری شما تا پایان ماه خدا، نگاه منتظر چشمهای نگران این بانوی کوچک، بی پاسخ نخواهد ماند.

کمیته حمایتی آرشیا
در اطراف همه ما انسان هایی زندگی می کنند که با دیدن آنها از خودمان می پرسیم چگونه هزینه های زندگی خود را تامین می کنند. کسانی که شاید گاهی از دیدنشان احساس خطر کنیم و یا به نوعی آنها را از یاد برده باشیم. آدمهایی که بنا به اشتباهاتی و یا به دلایل مختلف ، شرایط زندگی متفاوت و دشواری پیدا کرده و مورد بی‌مهری جامعه قرار گرفته اند. در حالیکه آنها نیز مثل همه ما، حق برخورداری از تمام حقوق شهروندی و اجتماعی را دارند.
مادرانی که بار هزینه های زندگی را به دوش می کشند- آدمهایی که ابراهیم وار از آتش اعتیاد عبور کرده اند- انسان هایی که به پلیدی و زشتی "نه " گفته اند و سپیدی قلب و همت عالیشان را برای ضمانت گرو گذاشته اند.
گروه کارخانجات زیتون آرشیا با شعار "اینجا شرط استخدام سوءپیشینه است" و با هدف حمایت از افراد آسیب‌دیده جامعه از جمله معتادین بهبودیافته (که یکسال از ترک آنها می گذرد)، زندانیان آزاد شده‌ جرایم عمد (شامل جرایمی مانند سرقت مسلحانه، درگیری و نزاع خیابانی و...)، جرایم غیر عمد (از جمله مهریه، چک برگشتی و...) و زنان سرپرست خانوار (که سرپرست خانواده را از دست داده اند و یا بنا به دلایلی سرپرست خانواده توانایی انجام کار را نداشته و تمامی امورات مالی زندگی به عهده ایشان است)، در جوار امام مهربانی ها تاسیس گردید و با دیدگاه تولید و کارآفرینی اجتماعی، خانواده بزرگی را تشکیل داد که به یاری خداوند  مشغول خدمت به این قشر آسیب دیده و فراموش شده می باشد.
علاوه بر ایجاد اشتغال برای برطرف نمودن مشکلات معیشتی این عزیزان، آرشیا به همت خیرین بزرگواری که دست یاری اش را گرفته اند تا نیازهای این قشر را در همه ی ابعاد زندگی برطرف نماید، کمیته حمایتی–رفاهی تشکیل داده است که با نیازسنجی های لازم بتواند با دادن وام های بلاعوض و یا تهیه وسایل منزل و یا کمک هزینه های تحصیلی و درمانی گره ای از زندگی آنان را بگشاید.
بخشی از همت این خیرین در این فیلم قابل مشاهده است:
http://www.aparat.com/v/mU9pb
 
می کوشیم آدمهای فراموش شده ای را به نشان انسانیتشان شریف بداریم و دستشان را بگیریم.
اینجا با کمک شما رویاهایی را ترمیم می کنیم که آسیب دیده اند؛
رویای داشتن خانواده با دادن کمک هزینه ازدواج،
رویای داشتنن سرپناه زندگی یا دادن کمک هزینه رهن و خرید اثاثیه منزل،
رویای داشتن هزینه های درمان بیماری های خاص،
رویای داشتن هزینه های تحصیل فرزندانمان،
رویای بودنهایی که بوی نان داغ می دهد، بوی نم باران اردیبهشتی،
رویاهایی اگرچه کوچک اما تاثیرگذار برای احترام به آدمهایی اگرچه نیازمند اما با قلبی بی نیاز از ترحم و مالامال از مهر.
بیایم رویای آدمهایی را دوباره بسازیم که شاید فراموششان کرده بودیم.

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح ناموفق
وضعیت طرح تمام شده
خراسان رضوی مشهد