یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366109
طرح های شما :
طرح 136

تهیه سبد غذایی ماه مبارک رمضان

خیریه دستان یاریگر تصمیم دارد با کمک شما همراهان 500 بسته غذایی ویژه ماه مبارک رمضان را برای ایتام جمع آوری کرده و به دست این عزیزان برساند.
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 423,200,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 423,200,000 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(55) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

دستی که کمک می کند،
از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است.

رمضان ماه خدا در راه است و بی شک این ماه در ذهن هرکس به گونه ای متجلی می شود.این ماه مبارک ماه تقرب به خداوند و کسب فضائل است بر این اساس رمضان امسال با یاری خداوند و معصومین تصمیم داریم سنت حسنه کمک به ایتام را زنده نگه داریم.

رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله) می فرمایند: هر کس یک نیاز مومنی را روا سازد، خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد که کمترین آن بهشت باشد.

حال برآن شدیم با عنایت به فرموده امامان و معصومین و با یاری خداوند و کمک شما عزیزان قدمی کوچک در شاد کردن قلب کودکان بی سرپرست این سرزمین برداریم و لبخندی هرچند کوچک در این ماه پر فضیلت بر لبان آنها بیاوریم خدا را شاکریم که توفیق شاد کردن دل این عزیزان را با یاری شما به ما عطا فرموده است.

 

معرفی طرح:

خیریه دستان یاریگر با نیاز سنجی بسته های غذایی مورد نیاز ایتام و شناسایی 500 نفر از ایتام نیازمند تصمیم دارد 500 بسته غذایی برای ماه مبارک این عزیزان را به یاری شما همراهان تهیه کرده و در اختیار این افراد قرار دهد.

 

 

اقلام مورد نیاز:

1- برنج 2- عسل 3- خرما 4- پنیر 5-گردو
لازم به ذکر است علاوه بر اقلام فوق، ماکارونی، روغن مایع ، سویا و حبوبات نیز در این بسته غذایی گنجانده شده است که این اقلام نیز توسط سایر خیرین این مجموعه در حال تهیه می باشد  

  نیاز سنجی مالی :

 
 
هزینه ترابری : 950،000تومان

-    هزینه اعزام نماینده موسسه جهت سفارش و خرید اقلام مورد نظر 
-    
حمل کلیه اقلام خریداری شده به مرکز موسسه
-    
خرید وسایل بسته بندی ( پلاستیک ، چسب و ... ) و بسته بندی اقلام
-    
حمل و ارسال پکیج های تهیه شده به دست نیازمندان

لازم به ذکر است که فاکتور های ارائه شده برای یک بسته لحاظ شده است که با نظر اعضای خیریه بعضی از اقلام در فهرست نیازسنجی به دوبسته تغییر یافته است.
پیش فاکتور :

   

    

 
 
 
 
 
 
 
 

 

     

مستندات و صحت انجام دقیق پروژه :

 

     بر طبق ضوابط و قوانین مصوب موسسه خیریه دستان یاریگر ، کلیه مراحل پروژه های این مجموعه از ابتدا تا انتها ( خرید ، آماده سازی و توزیع ) به صورت کامل همراه با مستندات به صورت فیلم ، عکس ، فاکتور ، رسید پرداخت پول ، گزارش تراکنش های بانکی و گزارش نهایی پروژه به صورت کامل در اختیار حامیان مهربان این پروژه قرار می گیرد .

 

 

 

همیاران همیشگی فاندینو:

" برابر توافق بعمل آمده با این خیریه، تمامی مبلغ جمع آوری شده حتی در صورت عدم تکمیل کامل مبلغ مورد نیاز، به ایشان تحویل داده خواهد شد"

 

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح موفق
البرز کرج