یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366107
طرح های شما :
طرح 136

خرید کفش برای روستای جکیگور

اکثر کودکان جکیگور کفش ندارند و مجبورند پای برهنه برروی زمینی که گرمای خورشید، سنگ و کلوخ آن را داغ نموده است قدم بردارند که این موضوع دل هر انسانی را به درد می آورد.
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 60,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 61,695,010 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(198) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

  آقای سامان نورمحمدیان تحصیلات پزشکی خود را در کشور آمریکا به پایان رسانید. ایشان پس از  فراغت از تحصیل، خدمت به هموطنان محروم کشورش را، به زندگی خارج از کشور ترجیح داد. او در ایران با خانم دکتر سارا محمد قاسم ازدواج نمود. این زوج ابتدا در مناطق محروم بوشهر و در حال حاضر در میان اهالی روستای جکیگور ( توابع شهرستان سرباز ) بعنوان پزشک خانواده مشغول به طبابت می باشند. بعلت فقر بالایی که در این منطقه حاکم است خانواده های زیادی برای تامین مواد غذایی با مشکل مواجه هستند. اکثر کودکان کفش ندارند و مجبورند پای برهنه برروی زمینی که گرمای خورشید، سنگ و کلوخ آن را داغ نموده است قدم بردارند که این موضوع دل هر انسانی را به درد می آورد.
  ایشان در چندین مرحله توانسته است با مبالغ اهدایی افراد خیر، نسبت به تهیه مایحتاج عمومی، خرید کفش و لوازم التحریر، فرش و پتو، تجهیز سرویس بهداشتی مدارس و تانکر آب برای این هموطنان محروم اقدام نمایند.
 اکنون او تصمیم دارد با توجه به گرمای شدید این منطقه، برای 600 خانوار که شامل افراد رده سنی 7 تا 18 سال و همچنین زنان، مردان می شود، اقدام به خرید کفش نماید.
از شما یاوران همیشگی می خواهیم با حمایت های خود  ما را در این امر یاری رسانید.

 مهرتان مستدام
 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
سیستان و بلوچستان جکیگور
وضعیت طرح موفق