یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366105
طرح های شما :
طرح 136

دستان شفا بخش

موسسه خیریه نیایش مهر که مسئولیت نگهداری از فرزندان بی سرپرست دختر را به صورت شبانه روزی عهده دار می باشد نیازمند به حمایت در زمینه هزینه درمان های دوره ایی می باشد .
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 32,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 32,188,888 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(196) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

موسسه خیریه توانبخشی دخترانه نیایش مهر واقع در شهرستان ملارد با هدف توانمند سازی فرزندان دختر بی سرپرست به صورت شبانه روزی در حال ارایه خدمت می باشد.

جامعه هدف تحت پوشش این مجموعه دختران بی سرپرستی هستند که با توجه به داشتن مشکلات ذهنی و جسمی نه تنها در طی دوران زندگی نیازمند حمایت هستند ، چه بسا به واسطه دختر بودنشان از اقشار آسیب پذیر اجتماع محسوب می گردند.

لازم به ذکر می باشد که طی سال های گذشته و در مدت زمان ارایه خدمت این موسسه به فرزندان کم توان ذهنی با توجه به نیازهای شدید فرزندان در زمینه درمان و حمایت جسمانی در مدت زمان گذشته تمام تلاش خود را جهت ارتقاء سطح جسمی فرزندان نموده اییم و به یاری پروردگار توانسته ایم قدم هایی هر چند کوچک در زمینه رفع مشکلات اولیه و ضروری فرزندان در زمینه های تحصیلی، رفتاری، پزشکی،فرهنگی، اجتماعی و .... برداشته و برای ادامه مسیر نیازمند حمایت دستهایی پرتوان و نگاهی گرم و سرشار از حسی انسان دوستانه برای دختران کوچکمان هستیم.

لذا با توجه به وجود بیماری های خاص از جمله بیماری های خونی. بیماری های قلبی . مغزی . دیابت و .... هر ساله نیاز به انجام آزمایشات تخصصی و دوره ایی بوده که مشمول پرداخت مبلغ 32.000.000 ریال در سال جاری می باشد .

با توجه به اینکه فرزندان فوق تحت پوشش بیمه های درمانی خاص نمی باشند موسسه ملزم به پرداخت هزینه فوق است.

و از آنجا که در تامین هزینه های ضروری و رفع نیازهای فوق با مشکلات مالی مواجه هستیم در این خصوص نیازمند حمایت در زمینه های مختلف می باشیم.

امید است در سایه عنایات پروردگار متعال و یاری و مساعدت شما سروران گرامی بتوانیم گامهایی موثر جهت بهبود آینده فرزندانمان برداریم.

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
تهران ملارد
وضعیت طرح موفق