یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366111
طرح های شما :
طرح 136

پوشاک برای کودکان بی سرپرست

موسسه خیریه نیایش مهر که مسئولیت نگهداری از فرزندان بی سرپرست دختر را به صورت شبانه روزی عهده دار می باشد با توجه به آغاز فصل سرما نیازمند حمایت شما عزیزان برای تهیه پوشاک گرم می‌باشد.
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 29,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : ریال
40%

ناموفق

یاران و زمان طرح
(37) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

موسسه خیریه توانبخشی دخترانه نیایش مهر واقع در شهرستان ملارد با هدف توانمند سازی فرزندان دختر بی سرپرست به صورت شبانه روزی در حال ارایه خدمت می باشد.

جامعه هدف تحت پوشش این مجموعه دختران بی سرپرستی هستند که با توجه به داشتن مشکلات ذهنی و جسمی نه تنها در طی دوران زندگی نیازمند حمایت هستند ، چه بسا به واسطه دختر بودنشان از اقشار آسیب پذیر اجتماع محسوب می گردند.

لازم به ذکر می باشد که طی سال های گذشته و در مدت زمان ارایه خدمت این موسسه به فرزندان کم توان ذهنی با توجه به نیازهای شدید فرزندان در زمینه درمان و حمایت جسمانی در مدت زمان گذشته تمام تلاش خود را جهت ارتقاء سطح جسمی فرزندان نموده‌ایم و به یاری پروردگار توانسته‌ایم قدم‌هایی هر چند کوچک در زمینه رفع مشکلات اولیه و ضروری فرزندان در زمینه های تحصیلی، رفتاری، پزشکی،فرهنگی، اجتماعی و .... برداشته و برای ادامه مسیر نیازمند حمایت دستهایی پرتوان و نگاهی گرم و سرشار از حسی انسان دوستانه برای دختران کوچکمان هستیم.

هم اینک با توجه به آغاز فصل سرما یکی از نیازهای اساسی این کودکان معصوم، پوشاک گرم است. که لازم است برای 29 نفر تهیه گردد.

پوشاکی که باید تهیه گردد شامل : یک دست لباس خانگی پاییزه (بلوز و شلوار)، یک عدد سوییشرت پاییزه، یک جفت پاپوش، کلاه و شال گردن است.

خوشبختانه با رایزنی انجام شده بخشی از هزینه در قالب تخفیف از فروشگاهها تامین شده و برای باقی مانده هزینه نیازمند همراهی شما عزیزان هستیم.

مبلغ مورد نیاز برای حمایت از طرف شما 2/900/000 تومان می‌باشد. یعنی به ازای هر نفر 100 هزار تومان و همانگونه که عنوان شد بقیه مبلغ در قالب تخفیف تامین خواهد شد.

با توجه به موفقیت طرح قبلی تحت عنوان دستان شفابخش، امیدواریم با همراهی و همدلی شما سروران گرامی، این طرح مهم نیز با موفقیت همراه بوده و بخشی از نیازهای این کودکان عزیز فراهم شود.

برای مشاهده گزارش موفقیت طرح قبلی اینجا را کلیک کنید.

 

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح ناموفق
وضعیت طرح تمام شده
تهران ملارد