یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366103
طرح های شما :
طرح 136

کمک هزینه خرید جهیزیه

بهزیستی آمل تصمیم دارد هزینه تکمیل جهیزیه یک زوج از افراد تحت پوشش خود را تامین نماید.
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 40,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : ریال
40%

ناموفق

یاران و زمان طرح
(24) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

دخترانی که از اولین روزهای کودکی، همیشه خودشان را در لباس سفید عروسی تصور می کردند و به این امید قد می کشیدند، امروز نگاهشان به لباس های عروس پشت ویترین خشک می شود، فقط به این دلیل که توانایی خرید لوازم اولیه برای شروع زندگی مشترکشان را ندارند.
کمک کردن به خرید جهیزیه برای دختران دم بخت و نیازمند، همیشه در فرهنگ ما یک امر پسندیده بوده است؛ البته با این تفاوت که شاید سال های پیش، لوازم خاک خورده گنجه مادرهایمان قسمت جهیزیه دختران دم بخت می شد، اما امروز فقط کافی است سری به گنجه دلمان بزنیم و قدری محبت به آنها هدیه کنیم و مبلغی هرچند اندک برای تهیه لوازمی که وجودشان برای شروع یک زندگی لازم است.
بدون شک یکی از به یاد ماندنی ترین شبهای زندگی در عمر هر انسان، شبی است که برای یک عمر خوشی و سختی در کنار همسرش عهد وفاداری می بندد .... بیایید برای سر گرفتن این وصلت و راهی کردن این زوج به خانه بختشان، دست به دست هم بدهیم و با کمک به تکمیل جهیزیه عروس خانم، در خاطرات خوش این زوج نقشی بازی کنیم.

نیازسنجی:
طبق بررسی های انجام شده، اقلام مورد نیاز برای این زوج، گاز، فرش و یخچال می باشد که برای حمایت از تولید ملی، پس از جمع آوری بودجه مورد نیاز از تولیدات داخل کشور خریداری و در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح ناموفق
وضعیت طرح تمام شده
مازندران آمل