یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 366107
طرح های شما :
طرح 136

3 دستگاه حشره کش برای معلولان

با توجه به عدم توانایی کودکان آسایشگاه کودکان معلول یزد در دفاع از خود در برابر حشرات، تهیه 3 دستگاه حشره کش برقی اصولی ترین روش کمک به این کودکان معصوم می باشد.
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 16,200,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 10,300,000 ریال
40%
یاران و زمان طرح
(66) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

آرامش کودکانه : تهیه 3 دستگاه حشره کش برقی جهت استفاده در آسایشگاه کودکان معلول یزد


 


 

پیشگفتار و نیاز سنجی:

گاه انسان به دلیل ضعف جسمی، حتی توانایی مراقبت از خود در مقابل کوچک ترین موجودات را نیز ندارد. کودک سرای معلولان یزد، مدتهاست که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. این کودکان علاوه بر اینکه از نعمت سلامت و تندرستی بی بهره اند، در گرمای هوای مناطق کویری از شر حشرات موذی نیز در امان نیستند. از همین رو، در تدارک تهیه سه دستگاه حشره کش برقی هستیم تا با کمک شما خیرین بخش کوچکی از این درد را بر آنان هموار کنیم.


کودکان معلول این آسایشگاه با توجه به عدم توانایی در محافظت از خود در برابر حشرات، در وضعیت اسفباری به سر می برند و طبق بررسی های انجام شده توسط تیم مددکاری موسسه خیریه حامی راه انسانیت، علیرغم استفاده از توری برای کلیه درب ها و پنجره های این محل، بدلیل رفت و آمد های مکرر کارکنان برای ارائه سرویس مناسب و جابجایی کودکان، مشکل همچنان پابرجاست. آسایشگاه کودکان معلول یزد، دارای سه سالن نگهداری کودکان معلول می باشد که در آن از 88 دختر و پسر معلول به صورت مجزا نگهداری می شود.


مضرات پشه و مگس برای کودکان :

مگس و پشه به صورت کلی باعث بیماری های مختلفی از جمله آسم مضمن، حساسیت های پوستی و غیره می شود؛ بدیهی است این اثرات مخرب برای کودکان بسیار بیشتر و خطرناک تر هستند. نشستن مگس بر روی پوست حساس و آسیب پذیر کودکان و بروز گزیدگی، ابتدا ایجاد خارش و التهاب کرده و در موارد وجود حساسیت، می تواند خطر مرگ برای کودک به همراه داشته باشد. کودکان معلول در آسایشگاه ها اصولاً توان حرکت و دفاع از خود در برابر حشرات را ندارند و همین موضوع موجب می گردد پشه، مگس و سایر حشرات مدت زمان زیادی بر روی بدن آنها باقی مانده و عوارض و خطرات بیشتری را بوجود بیاورند.


 

معلولیت محدودیت نیست ، تجســــــــم یک اراده است ...!!!


 
راه حل اصولی :

نتیجه همفکری تیم مددکاری موسسه خیریه حامی راه انسانیت و مسئولین آسایشگاه، جهت رفع این مشکلات، تهیه و تعبیه چند دستگاه حشره کش برقی بدون ضرر در سالن های نگهداری کودکان است که مطمئن ترین، اصولی ترین و استانداردترین کاری است که می توان برای این کودکان معلول انجام داد.


  

 


نیازسنجی مالی:

تهیه 3 دستگاه حشره کش برقی صنعتی مدل شهباز جهت استفاده در آسایشگاه کودکان معلول یزد

 


 

مستندات و صحت انجام دقیق پروژه :

بر طبق ضوابط و قوانین مصوب موسسه خیریه حامی راه انسانیت ، کلیه مراحل پروژه های این مجموعه از ابتدا تا انتها ( خرید ، آماده سازی و توزیع ) به صورت کامل همراه با مستندات به صورت فیلم ، عکس ، فاکتور ، رسید پرداخت پول ، گزارش تراکنش های بانکی و گزارش نهایی پروژه به صورت کامل در اختیار حامیان مهربان این پروژه قرار می گیرد .

 

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
یزد یزد
وضعیت طرح تمام شده